O firmie

Wszyscy mamy tą świadomość, że śmierć jest nieunikniona i spotyka każdego z nas. Organizacja pogrzebu jest jednym z najtrudniejszych przeżyć z jakimi musimy się zmierzyć. Dlatego czujemy potrzebę, a nawet obowiązek uczestniczenia w ceremonii o charakterze religijnym lub świeckim, która jest odwzorowaniem szacunku i miłości jaką darzyliśmy zmarłą osobę. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Sotowicz towarzyszą Państwu w tych trudnych chwilach wspierając radą, doświadczeniem i dobrym słowem. To my jesteśmy do Państwa usług.

Porady

Aby Państwu pomóc umieszczamy poniżej informacje dotyczące pierwszych czynności, które należy wykonać gdy zgon nastąpi w domu wzywamy pogotowie lub lekarza pierwszego kontaktu, po stwierdzeniu przez lekarza zgonu lekarz wystawia nam kartę zgonu, następnie kontaktują się Państwo z nami pod wskazanym numerem telefon:

606-686-328 - czynne 24 h.

nasi pracownicy godnie i z szacunkiem wykonają czynności w zakresie przewozu osoby zmarłej do chłodni, jeśli zgon nastąpi w szpitalu, to szpital wystawia kartę zgonu, z którą udajemy się do naszego zakładu pogrzebowego, należy pamiętać aby mieć ze sobą następujące dokumenty:

  • kartę zgonu,
  • dowód osobisty osoby zmarłej,
  • dowód osobisty osoby zlecającej wykonanie pochówku,
  • legitymacja emeryta, rencisty lub ostatni odcinek emerytury lub renty.