Kontakt, porady - dyżur całodobowy tel. 606 686 328

rok zalozenia 1995

2 1 4 3

kompleksowa obsługa

Zakład Pogrzebowy Sotowicz zlokalizowany jest w Nowym Dworze Mazowieckim. Nasze usługi pogrzebowe prowadzone sa na najwyższym poziomie. 

czytaj więcej...


transport zwłok

Uslugi pogrzebowe Sotowicz posiadaja wieloletnią praktykę w usługach pogrzebowych, kremacji zwłok, transporcie zwłok na terenie powiatu nowodworskiego i całego kraju, oraz w międzynarodowym transporcie zwłok.


czytaj więcej...


formalności pogrzebowe

Nasza firma dopełni za Państwa wszelkich formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

czytaj więcej...


klepsydry

Przygotowujemy klepsydry o treści standardowej lub zaproponowanej przez klienta. Klepsydry zamieszczane są przez naszych pracowników w miejscach wyznaczonych przez bliskich zmarłego. Drukowane klepsydry są wysokiej jakości druku, laminowane co chroni je przed warunkami atmosferycznymi. Są bardzo estetyczne i profesjonalne.

czytaj więcej...


pogrzeb świecki lub wyznaniowy

Organizujemy pogrzeby we wszystkich obrzędach religijnych. Służymy radą i pomocą, zapewniając właściwy wyraz ceremonii pogrzebowej. Na Państwa życzenie zapewniamy udział mistrza ceremonii, który prowadzi całą uroczystość.

czytaj więcej...


kremacja (spopielenie ciała)

Spopielenie ciała umarłych jest bardzo starym rytuałem pogrzebowym. Zwyczaj chowania zwłok upowszechniła się dopiero w epoce judeochrześcijańskiej. Organizujemy pogrzeby, w których rodzina zmarłego bądź on sam jeszcze za życia zażyczył sobie, by jego ciało zostało spopielone. Prochy umieszczane są w urnie, którą można wybrać z naszej oferty. Urnę składa się do grobu lub kolumbarium (niszy na urny).

czytaj więcej...